Ogłoszenia – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Serdecznie dziękujemy za otrzymane życzenia od Wojewody Podlaskiego, od posła na Sejm – Dariusza Piontkowskiego, od Starostwa i Rady Powiatu, od Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Nowym Dworze oraz od siostry Józefy Rusieckiej.

Jeszcze raz dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty i dekoracje świąteczne. Dziękujemy za przygotowanie grobu Pańskiego i ołtarza wystawienia oraz udekorowanie kościoła na obchody Wielkanocy. Dziękujemy firmie RYWAL, Ryszardowi Walenciej i pracownikowi Piotrowi Pawłowskiemu za ofiarowanie aniołów na czas Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

Bóg zapłać Organiście, Kościelnemu, Służbie ołtarza, Harcerzom i Scholi za przygotowanie i uświetnienie świątecznej liturgii w Triduum Paschalne i na Wielkanoc.

Dziś jeszcze Msza Święta o godz. 11:00.

W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. o godz. 9:15 i 11:00. Taca tego dnia przeznaczona jest na KUL i Centrum Formacji w Białymstoku.

W pozostałe dni Oktawy Wielkanocy Msza Św. i Nowenna do Bożego Miłosierdzia o godz. 7:00.

We wtorek 6 kwietnia o godz. 15:00 nasz dekanat ma wyznaczony czas modlitw w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Białymstoku. Chętnych zapraszamy do uczestnictwa.

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Msze Św. w naszym kościele o tradycyjnych godzinach.

Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła w Wielką Sobotę! Do sprzątania w następną sobotę, na godz. 9:00 zapraszamy Parafian z Nowego Dworu, z ulic: Sidrzańskiej, Pięknej i Placu Rynkowego.

Raz jeszcze Wesołych Świąt Wielkanocnych! Szczęść Boże!